Kurumsal

Türkiye sınırlarını aşan başarı öyküsü

Aryan Basım, global pazara paralel bir gelişim gösteren Türkiye matbaacılık sektörünün önemli oyuncularından biri olarak faaliyet gösteriyor. 2004 yılında ajans hizmeti sunmak üzere kurulan şirket, 2008 yılında ise hizmet alanını genişleterek yoluna devam etti. İş süreçlerini daha verimli hale getirmek amacıyla, makine parkurunu kurarak üretim aşamasını da bünyesine aldı. Ajans hizmeti ile basım işlemlerini aynı çatı altında buluşturan Aryan Basım, o günden bu yana istikrarlı büyümesini sürdürüyor.
Geniş bir alan üzerine kurulu entegre tesise sahip firma, Yüzyıl Mas / Sit Matbaacılar Sitesi'nde yer alan tesislerinde çalışmalarına devam ediyor. Zengin ürün yelpazesi, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, bilgi birikimi, deneyimi, uzman ekibi ve son teknoloji makine parkuru ile müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri titizlikle üretiyor.
Bilgi, beceri ve ustalık gerektiren geleneksel matbaacılık hizmetlerine kurumsal bir yapı kazandıran Aryan Basım, müşteri ilişkilerini güven üzerine kurulu uzun soluklu çözüm ortaklığı olarak görüyor. Müşteri odaklı yaratıcılığı ve verimliliği merkeze alan bir yönetim anlayışına sahip Aryan Basım, sektöre duyduğu sorumluluk doğrultusunda da yatırımlarını sürekli geliştiriyor. İç piyasada müşteri portföyünün desteği ile kazanılan başarı, 2011 yılında başlayan ihracat ile yurt dışında da devam ediyor.
Dünya standartlarındaki üretimi ile öncülük üstlenen Aryan Basım, hem şirketin hem de sektörün gelişimi için çalışarak, lider olma hedefi doğrultusunda ilerliyor.