GRAFİK TASARIM

Yenilikçi fikirler, fark yaratan tasarımlar

Kalitenin estetik formla buluştuğu çalışmalara imza atıyor, basılı materyal ihtiyaçlarınıza profesyonel ve yaratıcı çözümler sunuyoruz. Geleneksel tecrübe ve bilgi birikimi ile modern matbaacılık anlayışını birleştirerek, markanızın hedefleri, kurum kimliği ve değerleri doğrultusunda, düşüncelerinizi özgün tasarımlara dönüştürüyoruz. Deneyimli, trendleri yakından takip eden grafik tasarım ekibimiz ile markalara ajans hizmeti de sunuyor ve yaratıcı çalışmalara imza atıyoruz.

BASKI ÖNCESİ

Doğru Üretim İçin Titiz Hazırlık

Kaliteli üretim için baskı öncesi hazırlık çalışmaları, kendi alanında uzman, ileri düzeyde teknik bilgiye sahip ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Yaratıcı tasarımların montaj ve kalıp işlemlerini, uluslararası standartlar çerçevesinde, titizlikle yaparak,ürünlerinizi baskıya hazır hale getiriyoruz.

BASKI

İleri Teknoloji Üstün Kalite

Sürekli gelişen baskı teknolojisini takip eden kalifiye ekibimiz ve ileri teknoloji makine parkurumuzla, kaliteden ödün vermeden üretim sürecini hızlandırıyoruz. Baskı sırasında oluşabilecek hata paylarını, detaylı bir planlama ile yok ederek üretimdeki verimi arttırıyor ve başarılı sonuçlar ile müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

BASKI SONRASI

Hassas Son Dokunuşlar

Baskı işlemleri biten ürünlere son şekli verilmek üzere,kağıt işleme ve sonlanma işlemleri uygulanıyor. Kırım, selefon, lak, kapak takma, tel dikiş, iplik dikiş, kesim, yapıştırma, spiral takma, varak yaldız, gofre ve ürününüzün gerektirdiği diğer tüm sonlanma işlemlerini tesisimizde özenle yapıyoruz. Sonrasında ise ürünler paketlenerek sevkiyata hazır hale getiriliyor.

KALİTE KONTROL

Daima En İyisi

Sizlere daima en iyiyi sunma sorumluluğu ile üretim sürecinin her aşamasında kalite birinci önceliğimizdir. Firmamız bünyesinde oluşturulan uzman kalite kontrol ekibimiz ile ürünlerinizin yüksek kalitede ve hızda, isteklerinize ve beklentilerinize uygun üretilmesini sağlıyoruz.

SEVKİYAT

Tam Zamanında Kapınızda

Üretimi tamamlanıp paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilen ürünleri, kalite standartları çerçevesinde ve zamanında adresinize teslim ediyoruz.

YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR

Sınır Tanımayan Çözümler

Deneyim ve bilgi birikiminin son teknoloji ile desteklendiği mükemmeliyetçi anlayışla; yaratıcı tasarımlarla size en doğru çözümü sunmak için hassasiyet ve özveriyle çalışıyoruz.

NELER YAPIYORUZ

Sizin için tasarlayıp üretiyoruz

...